Медіа-кіт

«КОНТІ» — один з найбільших виробників кондитерських виробів в країнах СНД

Головний офіс

АТ "ВО "КОНТІ", вул. Козацька, 120/4,
м. Київ, Україна, 03022

Відділ зв'язків з громадськістю

АТ "ВО "КОНТІ", вул. Козацька, 120/4,
м. Київ, Україна, 03022

 

Довідка

«КОНТІ» — один із найбільших українських виробників кондитерської продукції

Компанія «КОНТІ» — один з найбільших виробників кондитерської продукції в Україні. Компанія була заснована в 1997 році та входить до числа лідерів галузі. До складу компанії входить Костянтинівська кондитерська фабрика.

Стратегія компанії в області безпеки і якості

Це функціонування системи менеджменту та безпеки за міжнародними стандартами ISO. Система менеджменту якості та безпеки харчових продуктів відповідає вимогам ISO 9001:2008. Система управління безпекою харчових продуктів відповідає вимогам FSSC 22000:2011, включно з вимогами ISO 22000:2005, ISO/TS 22002-1:2009, FSSC 22000.

«КОНТІ» регулярно проводить тестування сировини і готової продукції, підтверджує відсутність ГМО

Одним з найважливіших показників діяльності компанії є якість продукції, яка характеризується сукупністю властивостей, що зумовлюють її здатність задовольняти потреби споживачів. В компанії «КОНТІ» впроваджений контроль всіх виробничих умов та чинників, від яких залежить якість продукції, на всіх стадіях виробництва: від етапу отримання сировини до її реалізації споживачеві. Метою контролю є забезпечення випуску високоякісної продукції згідно з чинними нормами та стандартами. До процесу управління якістю залучені усі працівники компанії, від керівників вищої ланки до робітників на виробництві. Компанія випускає асортимент продукції, сертифікованої за системою Халяль.

«КОНТІ» — це високотехнологічне інноваційне виробництво

Асортимент компанії налічує понад 200 видів продукції, представленої практично у всіх категоріях кондитерського ринку: цукерки, карамель, зефір, печиво, вафлі, десерти, кекси, бісквітні торти, рулети, тістечка, тарталетки, новорічні подарунки для дитячої й дорослої аудиторії.

Компанія використовує стратегію створення сильних брендів

Основними ТМ є: Konti, Bonjour KONTI, Timi, Amour, Ронні, Супер-Контік, Беліссімо. Продукція експортується до країн СНД, Європи, США, Канади, Південної Америки, Близького і Далекого Сходу. Географія продажів налічує понад 20 країн світу.

Юридична інформація

АТ «ВО «КОНТІ» зареєстрована за адресою: вул. Козацька, 120/4, м. Київ, Україна, 03022. Коректна назва компанії АТ «ВО «КОНТІ» або скорочено «КОНТІ». Компанія не входить до жодних груп або об’єднань. До складу компанії входить єдина виробнича потужність - Костянтинівська кондитерська фабрика.