Медіа-кіт

«КОНТІ» — один з найбільших виробників кондитерських виробів в країнах СНД

Головний офіс

АТ "ВО "КОНТІ"
вул. Iнтернацiональна, 460,
м. Костянтинiвка, Донецька обл., Україна, 85114

Відділ зв'язків з громадськістю

АТ "ВО "КОНТІ"
вул. Iнтернацiональна, 460,
м. Костянтинiвка, Донецька обл., Україна, 85114

 

Довідка

«КОНТІ» — один із найбільших українських виробників кондитерської продукції

Компанія «КОНТІ» — один з найбільших виробників кондитерської продукції в Україні. Компанія була заснована в 1997 році та входить до числа лідерів галузі. До складу компанії входить Костянтинівська кондитерська фабрика.

Стратегія компанії в області безпеки і якості

Це функціонування системи менеджменту та безпеки за міжнародними стандартами ISO. Система менеджменту якості та безпеки харчових продуктів відповідає вимогам ISO 9001:2008. Система управління безпекою харчових продуктів відповідає вимогам FSSC 22000:2011, включно з вимогами ISO 22000:2005, ISO/TS 22002-1:2009, FSSC 22000.

«КОНТІ» регулярно проводить тестування сировини і готової продукції, підтверджує відсутність ГМО

Одним з найважливіших показників діяльності компанії є якість продукції, яка характеризується сукупністю властивостей, що зумовлюють її здатність задовольняти потреби споживачів. В компанії «КОНТІ» впроваджений контроль всіх виробничих умов та чинників, від яких залежить якість продукції, на всіх стадіях виробництва: від етапу отримання сировини до її реалізації споживачеві. Метою контролю є забезпечення випуску високоякісної продукції згідно з чинними нормами та стандартами. До процесу управління якістю залучені усі працівники компанії, від керівників вищої ланки до робітників на виробництві. Компанія випускає асортимент продукції, сертифікованої за системою Халяль.

«КОНТІ» — це високотехнологічне інноваційне виробництво

Асортимент компанії налічує понад 200 видів продукції, представленої практично у всіх категоріях кондитерського ринку: цукерки, карамель, зефір, печиво, вафлі, десерти, кекси, бісквітні торти, рулети, тістечка, тарталетки, новорічні подарунки для дитячої й дорослої аудиторії.

Компанія використовує стратегію створення сильних брендів

Основними ТМ є: Konti, Bonjour KONTI, Timi, Amour, Ронні, Супер-Контік, Беліссімо. Продукція експортується до країн СНД, Європи, США, Канади, Південної Америки, Близького і Далекого Сходу. Географія продажів налічує понад 20 країн світу.

Юридична інформація

Коректна назва компанії АТ «ВО «КОНТІ» або скорочено «КОНТІ». Компанія не входить до жодних груп або об’єднань. До складу компанії входить єдина виробнича потужність - Костянтинівська кондитерська фабрика.