Соціальна відповідальність

Що «КОНТІ» робить для своїх клієнтів?

 

Компанія «КОНТІ» робить акцент на важливості сталого розвитку суспільства, і в рамках корпоративної соціальної відповідальності підтримує проекти, спрямовані на розвиток освіти, науки, культури та спорту. Серед безлічі реалізованих ініціатив варто зазначити внесок в освіту студентів вишів харчової сфери і внесок в зимові види спорту на базі Хокейного клубу «Донбас» і льодової арени «Альтаїр» в місті Дружківка.

Якісна продукція — турбота про споживачів

Компанія «КОНТІ» поважає своїх споживачів та дотримується позиції, що будь-яка інформація, що стосується здоров'я та безпеки життєдіяльності людей, повинна бути відкритою, доступною і зрозумілою. Стратегія компанії в області безпеки і якості — це відповідність продукції жорстким вимогам і нормам Європейського Співтовариства.

Головна цінність компанії — її співробітники

Протягом всієї 22-ох річної історії компанії «КОНТІ», особлива увага приділялася головній цінності — співробітникам. Кожен член команди відчуває значимість своєї роботи для досягнення стратегічних цілей компанії. Навчання і тренінги дозволяють колективу завжди відповідати трендам сьогодення, а офіційна оплата праці і суворе дотримання трудового законодавства гарантують стабільність і впевненість у завтрашньому дні.