Наше виробництво

Виробниче обладнання для компанії розробляють і поставляють провідні європейські компанії за спеціальним замовленням. Головні партнери «КОНТІ» в цій галузі — це відомі виробники Sollich KG, Hebenstreit GmbH, , Bosch Packaging Technology BV (Нідерланди), FHW Franz Haas Waffelmaschinen GmbH (Австрія), Aucouturier (Франція) тощо.

Компанія пишається високоякісним обладнанням, завдяки якому має можливість випускати кондитерські вироби, що не мають аналогів на ринку, та бездоганно дотримуватися всіх санітарно-гігієнічних та технологічних норм, а також гарантувати високу якість виготовленої продукції.

«Костянтинівська кондитерська фабрика»

«Костянтинівська кондитерська фабрика» за свою 78-літню історію не раз визнавалася найкращою фабрикою в регіоні і не раз дивувала споживачів інноваційними для свого часу продуктами. Сьогодні підприємство є одним з лідерів з виробництва кондитерської продукції в Україні. В місяць на фабриці може вироблятися до 2 тисяч тон продукції. Це стало можливо завдяки модернізації виробничих потужностей та встановленню сучасного обладнання: тістомісильних, ротаційних, посипальних і поливних машини італійської фірми «Laser srl», програмного пристрою барабану для об смаження «SAM LLoveras» (Іспанія), німецького обладнання для глазурування «Chocotech GmbH Chocolate & Candy Division», глазурувального обладнання для карамелі «Chokotech Wernigerode GmbH» та інших.

Контакти заводу

Місцезнаходження

вул. Iнтернацiональна, буд. 460,
м. Костянтинiвка, Донецька обл. Україна
85114

Гаряча лінія якості

Режим роботи:
ПН-ПТ з 9:00 - 18:00
Субота, неділя та святкові дні: вихідні